Badania betonu, gruntu i podobnego typu materiału wykonuje laboratorium drogowe.


Grupa DrogLab to ogólnopolska firma a raczej laboratorium drogowe, które pomaga kontrolować jakość materiałów budowlanych.

Usługi wykorzystywane są przy budowaniu obiektów drogowych czy obiektów kubaturowych. Pomagają zarówno firmom wykonawczym, jak i firmom produkcyjnym. Badają materiał drogi i diagnozują go w swoim laboratorium. Oznaczają parametry mieszanki betonowej oraz cechy mechaniczne betonu na budowach, jak i na węzłach produkcyjnych. 

Specjalistyczna wiedza oraz niezbędny sprzęt pomiarowy to główna wizytówka tego laboratorium. To całe zestawienie umożliwia pełne rozpoznanie stanu, w jakim znajduje się konstrukcja drogi. Na podstawie badań diagnostycznych opracowujemy opinie i ekspertyzy budowlane. Laboratorium drogowe, doradza również inwestorom przy decyzjach związanych z inwestycjami budowlanymi.

Na rynku jest sporo tego typu firm zapewniającą „opiekę” podczas inwestycji, ale tylko ich z czystym sercem polecam. Drogi inwestorze nadal się zwlekasz z wyborem? Nie zastanawiaj się dłużej i skontaktuj się z przedstawicielem a przekaże Ci same atuty firmy a Ty będziesz mieć pewność, że dobrze dokonałeś wyboru!